Nestandardní a profesionální: Jak se natáčí seriál Profesor T.? Producent prozradil detaily ze zákulisí!

Aktualizováno 5.11. 2018 17:14
Zdroj: TV Nova

V kriminálním seriálu Profesor T. se v titulních rolí představilo hned několik známých i méně známých tváří. Jak vypadala jejich spolupráce?

Nový seriál televize Nova s názvem Profesor T. si téměř okamžitě po odvysílání první epizody vybudoval slušnou fanouškovskou základnu. V hlavních rolích se objevují například Pavel Řezníček, Jitka Schneiderová, Sarah Haváčová či Aleš Petráš, o kterých castingová režisérka a producentka seriálu Maja Hamplová řekla, že byli její první volbou do klíčových rolí. „Chtěla jsem je hned od začátku a teď, když vidím, jak jako parta fungují, je to hodně kompaktní. Zároveň všichni herci předvádějí něco docela jiného, než na co jsme u nich byli doposud zvyklí,“ chválila herce Maja.

ZÁKULISÍ PROFESORA T.: Humorná nedorozumění i legrační situace. Tak vypadalo natáčení nového detektivního seriálu!
Zdroj: TV Nova

„Musím říct, že i ze zkušenosti z jiných projektů se s herci pracovalo úplně jinak než je zvykem v Čechách. Všichni se na ty role poctivě připravovali. Je to dost nestandardní a profesionální přístup,“ doplnil Maju producent Matěj Chlupáček.

REŽISÉRSKÁ ZPOVĚDNICE: Jaké bylo režírovat krimi žánr a jak se pracovalo s hvězdným hereckým obsazením? To zjistíte v článku!
Zdroj: TV Nova

Nový seriál Profesor T. sledujte každou neděli večer ve 20:15 na Nově! 

PJ