NÁROČNÉ NATÁČENÍ Profesora T.: Během scény na střeše budovy si herci prožili peklo!

Aktualizováno 17.11. 2018 14:06
Zdroj: TV Nova

Již čtvrtou neděli vám na televizních obrazovkách bude dělat společnost sarkastický Profesor T. se svým týmem. Ten mimo jiné tvoří jeho pravá ruka, sekretářka Irena Stočesová, kterou ztvárňuje Lenka Termerová, a major Rabas alias Luboš Veselý. Které momenty jsou pro ně z natáčení nezapomenutelné a co si myslí o životních osudech svých postav?

Herečka Lenka Termerová, kterou jste již dříve mohli na Nově pravidelně vídat v seriálu Doktoři z Počátku, je s hereckým kolektivem z Profesora T. více než spokojená a natáčení si celkově nemůže vynachválit: „Hraje se mi to výborně, protože Pavlík Řezníček je jednak můj žák ze školy, kterého jsem kdysi učila, a je fantastický. A stejně tak Igor Bareš, takže moji kolegové jsou výborní.“ Těžé chvilky ale během natáčení přeci jen zažila – na střeše budovy!

Profesor T. - 4. díl
Zdroj: TV Nova


Kriminální případy plné nevyzpytatelných situací řeší mimo jiné i major Rabas, který se ocitá v komplikované životní situaci a své problémy řeší alkoholem. Co si o Rabasovi myslí jeho představitel Luboš Veselý? „Je to člověk, který má tajemství. Chlap, který byl kdysi schopný. Měl 76% úspěšnost při řešení případů, což je asi hodně dobré, ale před půl rokem se mu tragicky zabila dcera, se kterou měl nějaké problémy a nestihl si je vyřešit ještě před její smrtí. On to nezvládá, začne pít a to se samozřejmě začne i projevovat ve vztahu ke kolegům a celkově k celé té práci.“

Pavel Rabas
Zdroj: Foto Julie Vrabelová


Celý rozhovor s Lenkou Termerovou a Lubošem Veselým můžete právě teď shlédnout ve videu. Premiérový díl nového seriálu Profesor T. si nenechte ujít již tuto neděli od 20:15 na TV Nova!


NEPŘEHLÉDNĚTE:


TV Nova