Nový seriál šokuje hned první scénou: Drsné znásilnění je silným soustem i pro otrlého diváka!

Aktualizováno 26.10. 2018 10:57
Zdroj: TV Nova

Na vysokoškolské koleji došlo k několika znásilněním. Policie je bezradná, a proto na scénu nastupuje Profesor T. Podaří se mu odhalit viníka a zabránit dalším útokům?

Na televizi Nova startuje detektivní seriál Profesor T. s Pavlem Řezníčkem v hlavní roli. Svérázný profesor kriminologie Jáchym Tauber v něm bude pomáhat kriminalistům s řešením různých případů. Tvůrci se s diváky od samého začátku příliš nemazlí! Do děje je vtáhnou hned v úvodu první epizody poměrně brutální scénou. Pod pohrůžkou nože na krku dojde ke znásilnění mladé studentky. A to přímo na dámské toaletě koleje, kde dívka bydlí!

Aleš Petráš alias Dan Winter ze seriálu Profesor T.: Jakou postavu ztvárňuje a jaké bylo natáčení?
Zdroj: TV Nova

„Scénu znásilnění jsme konzultovali jak s kriminalisty, tak i s kaskadéry, abychom byli v rámci celého procesu co nejpřesnější a nevyvedli žádný nevěrohodný nesmysl. Oba herci, Kamila Trnková a Jiří Maryško, byli na tuto scénu speciálně proškoleni,“ uvádí producent seriálu. Zřejmě proto působí tato scéna až tak realisticky, že nahání husí kůži. „Natáčelo se na kolejích na Břevnově,“ dále upřesnil.

Aleš Petráš alias Dan Winter ze seriálu Profesor T.: Jakou postavu ztvárňuje a jaké bylo natáčení?
Zdroj: TV Nova

Zajímavé metody má Profesor T. i jako vyučující. Ve chvíli, kdy zahajuje přednášku pro studenty na téma identifikace, je před katedrou přepaden „zlodějem svačiny“. Ten Profesora poměrně surově a nelítostně srazí k zemi. Vše je samozřejmě ze strany Profesora záměrně zinscenované. „Pavel Řezníček trval na tom, že si tuto padací scénu natočí pro důvěryhodnost záběru sám, prý i kdyby se měla točit třeba desetkrát. Nakonec jsme ji natočili na počtvrté a Pavel vždy padal znamenitě! Útočník, který ho atakoval, byl samozřejmě kaskadér a Pavel měl pod sebou matraci, na kterou vždy dopadl tak, aby se nezranil,“ popsal další detaily z natáčení pan producent.

Aleš Petráš alias Dan Winter ze seriálu Profesor T.: Jakou postavu ztvárňuje a jaké bylo natáčení?
Zdroj: TV Nova

Kapitán kriminální policie Amálie Drápalová, která případ znásilnění řeší, je bývalou žačkou Profesora T. Domnívá se, že tento čin souvisí s jedním deset let starým případem. Rozhodne se profesora poprosit o pomoc. Ten nakonec souhlasí. Při vyšetřování přistoupí k neobvyklé metodě, při které napadenou studentku uvede do stavu, kdy je schopna znásilnění vidět ne jako jeho účastník, ale jako pozorovatel. Vybaví si dívka nějaké konkrétní znamení, které pomůže odhalit pachatele? Najdou násilníka dřív, než znovu udeří? Začíná boj s časem…

16

GALERIE: PROFESOR T. Znásilnění studentky na toaletě studentských kolejí!

Zdroj: TV Nova

PROFESOR T. Znásilnění studentky na toaletě studentských kolejí! - 1

Hodnocení:

První epizodu nového seriálu Profesor T. sledujte v neděli 28. října 2018 ve 20:15 na Nově! 

TV Nova